


Det var också goodiebags utdelningar och massa gott att mumsa på spat som tjejerna hade ordnat riktigt fint. Därefter hade vi 3-rätters middag på Torsgatan 1 och körde “bloggarnas kamp” med olika simulatorspel på Strike Bowling.
Jag tror att jag låter resten av bilderna tala för sig själv så nu blir det en bildbomb 🙂
Linda serverade den alkoholfria mousserande vin från Chapel Hill.
Mojito, Margarita & Pina colada calippo från N1CE /MatHem
Massor med snacks och tilltugg från MatHem
Vi missade ju själva minglet som såg ut att vara mycket inspirerande och rolig. Det hade varit jättekul att få träffa och mingla med olika företag och andra bloggare. Världens sämsta VIP-Bloggare liksom men det är bara nu som jag måste ha med Prim på alla event.
Ser nu LM-kakan? Den är från Postkakan!
Iskallt Mojito nom nom. Ett tag blev det svårt för mig då jag hade både glassen och bubbel i händerna och Prim var nyfiken och ville ta på allt.
Lite relax med våra små innan middag 🙂 Jag kom på nu att jag måste ha glömt Prims badbyxa i badrocken på hotellet 🙁
Läs gärna Lindas inlägg
Allt är inte perfekt & vägen fram är inte rak och Sedan var det dags för företagsminglet
Mer om kvällen och goodies kommer i nästa inlägg 🙂
Så trevligt event =D